קיטים ליצירה  יש 4 מוצרים

מציג 1 - 4 מתוך 4 פריטים
 • מבט מהיר
  150₪‎ במלאי

  ערכת מסיבת כיתה ליצירת קליידוסקופ, הערכה מכילה 10 קיטים מלאים ליצירת קליידוסקופ. הערכה כוללת - את חלקי הקליידוסקופ העשויים נייר עבה במיוחד לצביעה (חתוכים בשטנץ) , כוסית, מראות, דבק דו צדדי וסקוטצ'. כל שתצטרכו בנוסף הוא צבעים. **  10% הנחה על קניית 3 ערכות או יותר (אפשר לשלב סוגים שונים)

  150₪‎
  במלאי
 • מבט מהיר
  150₪‎ לא במלאי

  ערכת מסיבת כיתה ליצירת מנורת לילה. הערכה מכילה 10 קיטים מלאים ליצירת עששית. הערכה כוללת - את חלקי העששית העשויים נייר עבה במיוחד לצביעה (חתוכים בשטנץ), פנס, חוט, דבק דו צדדי.כל שתצטרכו בנוסף הוא צבעים. **  10% הנחה על קניית 3 ערכות או יותר (אפשר לשלב סוגים שונים) *** היכנסו למוצר עצמו על מנת לראות את הסרטון על המוצר בתחתית המסך

  150₪‎
  הוסף לסל עוד
  לא במלאי
 • מבט מהיר
  150₪‎ במלאי

  ערכת מסיבת כיתה ליצירת קופת קסמים.הילד מכניס מטבע לתוך הקופה. והקופה נשארת ריקה. הערכה מכילה 10 קיטים מלאים ליצירת קופת קסמים. הערכה כוללת: חלקי הקופה העשויים נייר עבה במיוחד לצביעה (חתוכים בשטנץ) מראה , דבק דו צדדי. כל שתצטרכו בנוסף הוא צבעים. **  10% הנחה על קניית 3 ערכות או יותר (אפשר לשלב סוגים שונים)

  150₪‎
  במלאי
 • מבט מהיר
  39₪‎ במלאי

  קופסת מתנה ובה פריטים שיהפכו כל אריזת מתנה למשגעת: מכתביות ומעטפות, תגיות, מדבקות ועוד... כמובן שגם הקופסה עצמה מיועדת לאריזה חוזרת. גודל הקופסה 13*10, הדפסת פרוצס איכותית עם ציפוי למנציה מט, על בסיס גרפיקה מקורית בעיצוב דנה ישראלי.

  39₪‎
  במלאי
מציג 1 - 4 מתוך 4 פריטים