שמי דנה ישראלי, יזמית בתחום ה – DIY, בעלת סטודיו לסדנאות בוטיק וחנות לחומרי יצירה מקוריים פרי עיצובי, בלוגרית בתחום היצירה והצילום, כותבת הספר "סדנה פרטית עם דנה ישראלי", מוציאה לאור של מגזיני היצירה WOW TO, וצלמת בתחום הלייף סטייל. 

הרבה עיסוקים לבנאדם אחד… כן, אני לגמרי אוהבת גיוון! אני אמא למאי ונועה ונשואה לגידי – אישי היקר! שמעבר לעיסוקיו שלו – עוזר ותומך רבות ובלעדיו כל המפעל הזה לא היה קיים! הוא גם אחראי לצד הטכני של הבלוג והאתר שלי.

ועוד עלי,אם תרצו לדעת קצת היסטוריה, אז פעם… עבדתי כמתכנתת בחברת היי טק חביבה.
הייתי בטוחה שזו דרכי לפחות עד הפנסיה. הראש היה שם לגמרי, אבל הלב (וגם הידיים) משכו לאהבות ישנות – יצירה ועיצוב.
היות ואני בנאדם שלגמרי מובל ע"י הלב  - לא היתה ברירה אלא להקשיב… ולמרות כל קריאות ההשתאות, עזבתי משרה בטוחה עם עתיד מזהיר לטובת הלא נודע.

וממש כמו באגדות – זה היה קסום! פתחתי עסק קטן וחביב בבית למוצרים לעיצוב הבית שנקרא "ידיים" במשך 7 שנים ניהלתי אותו עד שהפך למפעל בוטיק קטן ומצליח. עם לידת ביתי הבכורה מאי החלטתי ללמוד צילום ולמכור את העסק – להתנסות בעוד דרך חדשה.

פתחתי בלוג יצירה להנאתי והתחלתי להעביר סדנאות ייחודיות לנשים – סדנאות בהן במפגש אחד בלבד הן בונות לעצמן רהיט, סדנאות בהן בארבעה מפגשים לומדים צילום או פוטושופ. לא תיארתי לעצמי שזה כל כך יצליח ומזה תתפתח נישה חדשה שלא היתה קיימת עד אז בשוק הסדנאות.
על הדרך כתבתי ספר מצליח ליצירה "סדנה פרטית עם דנה ישראלי", הוצאתי מגזינים בתחום ויזמתי אירועי תוכן כמו "מעדניית הסדנאות" ו"יצירה בקרקס".

אשמח לפגוש אתכם באחת מהסדנאות או האירועים שאני יוזמת
אני מצידי מבטיחה להמשיך לחדש ולהביא רעיונות מיוחדים לתחום

שלכם
דנה ישראלי